Volné pracovní místo  SENIOR IT ADMINISTRÁTOR

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme kolegu s předchozími zkušenostmi v realizaci několika projektů pro klienty.

Co Vás čeká?
  • budete realizovat a navrhovat změnové projekty u našich zákazníků (instalace a migrace Windows Serveru rolí na nové řešení, migrace stávajících emailových řešení na M365)
  • svými zkušenostmi pomůžete méně zkušeným kolegům
  • budete provádět rutinní IT správu našim klientům, a to i u nich na místě

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • mít technické vzdělání (nejlépe v IT)
  • řídit auto pro Vás není problém
  • rozjíždět a dotahovat naše projekty do konce
  • dobře se vyznáte ve světě MS Windows Server (AD, DNS, RDS)
  • jste spolehlivý a samostatný ve spolupráci s našimi zákazníky
  • máte chuť se neustále rozvíjet a seberealizovat v nejnovějších IT technologiích

Co bude výhoda, že znáte?
  • síťová problematika a základní protokoly TCP/IP, VLAN.
  • bezpečnostní produkty např. ESET
  • cloudové služby (Office 365, Google workspace).
  • VMware, Hyper-V, Veeam, GFI nebo UniFi
  • orientace ve více faktorovém ověřování
  • znalost zálohovacích postupů (RPO, RTO)
  • různé ekonomické SW (POHODA, MoneyS3 a jiné)
  • diagnostika závad u HW

Nabízíme

Co za to?
  • motivující finanční ohodnocení podle Vašich pracovních zkušeností a výsledků
  • bonusový program z realizovaných projektů
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • Prostor pro profesní růst a osobní rozvoj
  • báječné kolegy, zajímavé klienty a pohodové zázemí
  • dlouhodobou práci na plný úvazek

Jiná sdělení

Poskytujeme profesionální řešení v oblasti IT. Naším cílem je komplexní péče a převzetí zodpovědnosti za veškerou IT infrastrukturu zákazníka. K tomu využíváme dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby i správy počítačových a telekomunikačních sítí, technické podpory a dodávek různých typů HW a SW vybavení.